Podporujeme hlasování o Cenu Michala Velíška

27.11.2013 10:49
Milí přátelé,
mnozí z vás nosí v paměti, že každým rokem v prosinci se vyhlašuje vítěz Ceny Michala Velíška za uplynulý rok. Nejinak tomu bude i letos, ale ještě dříve, než se tak stane, je třeba onoho vítěze vybrat.
Nadace ADRA obdržela 160 příběhů lidí, kteří neváhali přijít na pomoc druhým v situaci, kdy šlo o život, i když se třeba sami dostali do nebezpečí. Členové výboru této ceny pak vybrali 3 nejsilnější příběhy, o kterých televize Nova natočila krátké reportáže - rekonstrukci příběhu a odvysílala je v pořadu Střepiny. Nyní jsou tyto reportáže ke zhlédnutí na stránkách www.tn.cz (nebo přes odkazy zde).
Prosíme, zapojte se do hlasování v projektu, který se snaží vést lidi k odvaze, slušnosti a touze pomáhat a připomíná hodnoty, jež by se neměly nikdy vytratit. Děkujeme, že k tomu vyzvete i své známé a přátele!
Hlasovat je možné ode dneška do 3. prosince do půlnoci na této adrese: http://www.adra.cz/nadace-adra/cena-michala-veliska/hlasovani.
Slavnostní vyhlášení vítěze a předání ceny se bude konat 9. prosince od 13 hod. v reprezentačních sálech primátora hl. m. Praha, Mariánské nám. 1, Praha 1. Předcházet tomu bude seminář pro veřejnost "Odvaha soudit". Srdečně Vás zveme a pokud máte zájem o účast, registrujte se zde.
Moc prosíme, věnujte chvilku svého času a dejte hlas příběhu a jeho hrdinovi, který si podle Vás nejvíce zaslouží být oceněn.
Děkujeme mnohokrát a přejeme Vám v následujícím týdnu vše dobré z Božích rukou.
 
Petra Stehlíková
asistentka Nadace ADRA
Adresa:
Nadace ADRA, Klikatá 1238/90c, 158 00 Praha
Mobil:
Web:
E-mail: