Tříkrálová sbírka

02.01.2014 07:38

Jako již tradičně, i letos se uskuteční v době od 02.01.-14.01.Tato sbírka probíhá i u nás ve Stráži nad Nisou.Výtěžek z této sbírky pak letos půjde na podporu našeho centra.

V průběhu této doby budou k vidění ve Stráži nad Nisou tři králové, kteří navštíví některé domy s koledou. Ale protože určitě nestihnou navštívit všechny domy, tak prosím, pokud byste chtěli, aby se u Vás tři králové zastavili na koledu, neváhejte a napište mi na e-mailovou adresu Vaši adresu a tři králové Vás s oledou navštíví. A jsou pro Vás připraveny i malé dárky. Při této koledě pak můžete přispět do oficiální kasičky této sbírky. MŮŽETE, ALE NEMUSÍTE !

Zároveň oficiální kasička sbírky je umístěna i v sídle našeho centra na adrese U Kina 597 ve Stráži nad Nisou a je přístupná v době Po-Pá od 09:00-11:30 a v úterý od 16:00-18:00.Předem děkujeme za jakýkoli finanční obnos v hozený do kasičky. Výtěžek z této sbírky bude součástí částky uspořené na lino do naší herničky.Zároveň budeme rádi, když o této sbírce pošlete zprávu svým přátelům a známým.